Pomoc dla sklepów

Co zyskam dzięki współpracy z Cena.pl?

Dzieki współpracy z nasza porównywarką dotrzesz do nowych klientów, zainteresowanych dokładnie Twoja ofertą. Wszystkie przekierowania do Twojego sklepu, to potencjalni klienci, którzy sa zainteresowani Twoimi produktami.

Ile kosztuje rejestracja i utrzymanie sklepu w porównywarce Cena.pl?

Nic! Nie pobieramy żadnych miesięcznych abonamentów a rejestracja i każde przekierowanie do Twojego sklepu jest darmowe!

Jak mogę rozpocząć współpracę z serwisem Cena.pl?

Wystarczy wejść pod ten adres i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po poprawnej rejestracji, należy dodać własny plik XML z ofertą Twojego sklepu. Obsługujemy pliki w popularnych formatach takich jak Ceneo v2, Nokaut i inne. Jeśli jesteś zapisany do jakiegoś programu partnerskiego, to wystarczy nas o tym poinformować a rejestracja jest już w genaszej gestii.

Czy będę widział statystyki przekierowań do mojego sklepu?

Tak, statystyki z aktualnego miesiąca a także miesięcy poprzednich są dostępne w Twoim panelu sprzedawcy po zalogowaniu się.

Jak często aktualizowana jest moja oferta?

Oferta dodana po raz pierwszy jest przetwarzana zazwyczaj w przeciągu 3 dni, natomiast późniejsza aktualizacja ceny lub stanu magazynowego odbywa się co najmniej raz dziennie.

Dodałem link do mojego pliku XML ale nie widzę moich ofert?

Potrzebujemy co najmniej 3 dni na przetworzenie Twoich ofert po raz pierwszy, dlatego prosimy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli oferty nie są widoczne dalej po 3 dniach, a Ty nie otrzymałeś od nas żadnej wiadomości, to prosimy o indywidualny kontakt z nami.