Jak to działa?

1. W jaki sposób mogę porównać ceny kilku produktów jednocześnie?

Cena.pl jako jedyna porównywarka posiada funkcję wyszukiwania grupowego.

Wpisując do wyszukiwarki kolejne szukane produkty, możemy dodawać je do grupy, a na koniec znaleźć sklep, w którym kupimy je wszystkie w sumarycznie najniższej cenie.

2. Jakie są plusy wyszukiwania grupowego?

Mając możliwość porównania jednocześnie łącznej ceny kilku produktów i znalezienia jednego sklepu, w którym kupię je wszystkie, oszczędzamy nie tylko czas na składanie kilku zamówień w kilku sklepach i kilkukrotne płatności, ale jednocześnie oszczędzamy pieniądze, bo kupując w jednym sklepie, płacimy tylko raz za ich wysyłkę a często nie płacimy za transport wcale, bo wyższa kwota całości zamówienia umożliwia bezpłatną dostawę.

3. Czy porównywarka cena.pl ingeruje w wyniki wyszukiwania cen produktów?

Różnimy się od pozostałych wiodących porównywarek brakiem jakiejkolwiek ingerencji w wyniki wyszukiwania cen produktów. Nie pobieramy opłat od sklepów za przekierowanie klienta, stąd możemy być niezależni.

Niektóre inne porównywarki urządzają licytacje stawek za przekierowanie klienta do sklepu, lokując w wynikach wyszukiwania wyżej te produkty, które zostały lepiej opłacone. Inne podają na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania produkty wyróżnione, czyli te które zostały dodatkowo opłacone przez sklepy.