kontakt@cena.pl +48 514 705 570

Porównywarka cen

Zwiększ swoją sprzedaż on-line dzięki uczciwej, profesjonalnej
i jednocześnie bezpłatnej porównywarce cen

Dołącz do nas już teraz!
Zarejestruj się zupełnie za darmo

Koszty

Wszystkim sklepom pomagamy znaleźć swoje miejsce na rynku i dajemy równe szanse, stąd nie pobieramy opłat za przekierowanie klienta do sklepu ani opłat abonamentowych. Integracja sklepu z porównywarką również nie wiąże się z żadnymi kosztami, nie wymagamy żadnych korzyści od sklepów jako warunków wstępnych na obecność w naszej porównywarce. Współpracujemy ze sklepami głównie dzięki programom partnerskim. CENA.PL nie pobiera bezpośrednio od sklepów żadnych opłat.

Korzyści

Obiektywnie porównujemy oferty większości sklepów w Polsce, a docelowo skupiać będziemy wszystkie rzetelne sklepy on-line w Polsce. Obecność sklepu na cena.pl nie jest obowiązkowa, ale mobilituje. Znajdziesz się w dobrym towarzystwie a klienci, którzy znajdą produkty z Twojego sklepu obok innych rzetelnych sprzedawców, bez obaw dokonają u Ciebie zakupu i będą wracać jako zadowoleni klienci.

Formalności

Upraszczamy wszelkie procedury związane ze współpracą, wystarczy wypełnienie formularza rejestracji (bez umowy na piśmie). W każdej chwili można zrezygnować z publikowania swoich produktów przesyłając jedynie informację na adres kontakt@cena.pl.

Integracja

Zapewniamy możliwie szybką integrację sklepu niezależnie od jego wielkości - wystarczy wysłać do nas plik z produktami sklepu. Respektujemy większość formatów plików z produktami dostępnych na rynku.

Mobilność

Z cena.pl można swobodnie korzystać na wszelkich urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych. Strona www działa responsywnie tj. automatycznie dopasowuje swój wygląd do danej rozdzielczości urządzenia, umożliwiając intuicyjne korzystanie z jej funkcjonalności.

Wiarygodność

System opinii o sklepach w naszym serwisie weryfikuje nierzetelnych sprzedawców. Promujemy uczciwe podejście sklepów do użytkowników porównywarki. O wiarygodności danego sklepu świadczą opinie klientów oraz wskaźniki cen umożliwiające porównanie oferty danego sklepu na tle konkurencji. Potwierdzeniem szczególnej wiarygodności danego sklepu będzie nadanie mu przez cena.pl certyfikatu wiarygodności.

Opinie użytkowników

Dowiedz się, dlaczego setki firm dołączyły już do Cena.pl

Mój sklep dołączył do cena.pl jakiś miesiąc temu i zaczynam się zastanawiać czy jest sens płacić w innych porównywarkach za przekierowanie klienta o mojego sklepu, skoro tutaj mam wszystkie przekierowania bezpłatne. Z cena.pl przechodzą do mojego sklepu tacy sami klienci (czyt. tak samo zasobni :) jak z innych porównywarek. Gdyby jeszcze ilość tych klientów była trochę większa.. choć rozumiem, że w dobie dużej konkurencji, porównywarka ta musi mieć trochę czasu żeby się przedostać na pierwsze strony w Google.

Andrzej C.

Argumentem, który przekonuje mnie do tej porównywarki jest możliwość porównywania jednocześnie całych grup produktów. Cena.pl znakomicie znajduje najtańszy sklep, który oferuje wszystkie szukane przeze mnie produkty, dzięki czemu robię tylko jedno zamówienie a nie kilka, raz płacę za towar i tylko raz opłacam przesyłkę, na czym zdecydowanie oszczędzam. Polecam bo to funkcjonalność której nigdzie indziej nie spotkałem.

Zbigniew L.

Nie mają za wiele filtrów, po których można segregować produkty i brakuje mi też czasem szczegółowych opisów produktów, ale ilość porównywanych produktów, które do tego nie są w żaden sposób promowane w wynikach wyszukiwania, jak to dzieje się w innych „topowych” porównywarkach przekonała mnie do cena.pl. Po prostu nie muszę się zastanawiać czy produkt, który pokazuje mi się na początku listy wyszukiwań faktycznie jest najtańszy, czy tylko opłacił wyższą stawkę porównywarce.

Anna K.

Dołącz do nas już teraz!
Zarejestruj się zupełnie za darmo

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś, to zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania