O nas

Cena.pl jest ogólnopolską porównywarką cen produktów oraz sklepów internetowych. 

Nie pobieramy opłat od sklepów, stąd możemy cieszyć się niezależnością, która umożliwia rzetelne porównywanie zarówno produktów jak i samych sklepów.

Klientom korzystającym z naszej porównywarki daje to możliwość kupowania najtańszych produktów u najlepszych sprzedawców. Sprzedawcy mają z kolei przegląd rynku ecommerce, z możliwością analizy konkurencji i dopasowywania swojej strategii do aktualnych warunków panujących na rynku.

CENA.PL służy zarówno sklepom jak i ich klientom, dla obu grup docelowych jesteśmy życzliwi i jednocześnie niezależni. Jesteśmy narzędziem ułatwiającym podejmowanie racjonalnych decyzji zakupowych.

Misją CENA.PL jest podtrzymywanie pierwotnego ducha uczciwej i niezależnej porównywarki cen produktów i sklepów.

Docelowo będziemy porównywać ofertę wszystkich uczciwych polskich sklepów internetowych, więc w tym gronie nie może zabraknąć również Twojego sklepu i to niezależnie czy jesteś największym, czy zupełnie niszowym e-sklepem.

Jeśli brakuje Twojego sklepu na cena.pl – upewnij się czy aby na pewno istnieje ;)

Cena.pl należy do grupy A.COM (100% polski kapitał), do której należą również serwisy www.nieruchomosci.net.pl, www.domy.net.pl oraz 100 lokalnych portali ogłoszeniowych wraz z ogólnopolskim www.tuogłoś.pl.