Pomoc dla sklepów

Co zyskam dzięki współpracy z Cena.pl?

Dzieki współpracy z nasza porównywarką dotrzesz do nowych klientów, zainteresowanych dokładnie Twoja ofertą. Wszystkie przekierowania do Twojego sklepu, to potencjalni klienci, którzy sa zainteresowani Twoimi produktami.

Jaka jest opłata za rejestrację sklepu w porównywarce i jego integracja?

Zarówno rejestracja jak i integracja sklepu z porównywarką jest zupełnie darmowa.

Z jakim kosztem wiąże się współpraca sklepów internetowych z porównywarką cena.pl?

Zastąpiliśmy opłatę za przekierowania ("kliknięcia") do sklepu, niską opłatą abonamentową, zalezną jedynie od ilości produktów sklepu prezentowanych na cena.pl.

Po jakim czasie od rejestracji, oferta sklepu pojawi się w porównywarce cen - Cena.pl?

Twoja oferta produktów powinna pojawić się w przeciągu kilku dni od rejestracji. W określonych sytuacjach, gdy oferta sklepu jest duża, istnieje prawdopodobieństwo wydłużenia tego okresu.

Jak często jest aktualizowana moja oferta produktów?

Staramy się aby oferta wszystkich sklepów, które są zarejestrowane w porównywarce Cena.pl była aktualizowana przynajmniej raz dziennie. Czasami oferta jest aktualizowana kilkakrotnie w ciągu dnia.

Czy aby zarejestrować się w porównywarce i rozpocząć oferowanie swoich produktów, potrzebuję podpisać jakąś umowę?

Nie wymagamy podpisywania jakichkolwiek umów pisemnych podczas rejestracji w naszym portalu. Wystarczy, że podczas rejestracji potwierdzisz, że akceptujesz nasze Warunki współpracy ze sklepami.

W moim panelu sprzedawcy pojawia się komunikat o błędnej integracji, co mam zrobić?

Nasz system automatycznie wykrywa wszelkie problemy z dostępnością pliku XML i jego importem. Czasami występują drobne problemy poczas integracji takie jak niemożliwość wczytania pliku XML. W takich przypadkach, dalszy import jest blokowany i analizowany przez naszą administrację. Jeśli problem nie może zostać rozwiązany przez naszą administrację, wtedy zgłaszamy się do właściciela sklepu z problemem.