kontakt@cena.pl +48 514 705 570

Informacje

Integracja

Integracja

Jeśli nie masz jeszcze zarejestrowanego konta sklepu w naszym serwise, załóż je już teraz za darmo, zanim rozpoczniesz proces integracji swojego sklepu z porównywarką produktów Cena.pl.

Jeśli posiadasz już konto sklepu w naszym serwisie to pozostaje tylko do wykonania proces integracji oferty swoich produktów z naszą bazą danych o produktach.

Abyśmy mogli zaprezentować Twoją ofertę produktów w naszej porównywarce cen - Cena.pl, musisz udostępnić ją nam do pobrania w formacie XML z Twojego serwera www. Adres URL pod którym możemy znaleźć plik z ofertą musi być stały, ponieważ oprócz podstawowej integracji oferty, wykonujemy codzienne aktualizacje cen, dzięki czemu Twoja oferta jest stale aktualizowana w naszym portalu. Adres do pliku XML możesz zdefiniować w zakładce Integracja po zalogowaniu się do swojego Panelu Sprzedawcy.

Oprócz zdefiniowana adresu do pliku XML, musisz również poinformować nas o tym jakiego formatu pliku używasz. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy integrację plików w wielu popularnych formatach XML co sprawia, że często sklepy chcące zintegrować swoją ofertę z naszą porównywarką nie muszą ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem plików do integracji.

Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz bezproblemowo dokonać integracji z naszą porównywarką cen, skontaktuj się z nami a nasza obsługa techniczna udostępni wszelkich dodatkowych informacji.

Opinie klientów o Cena.pl

Mój sklep dołączył do cena.pl jakiś miesiąc temu i zaczynam się zastanawiać czy jest sens płacić w innych porównywarkach za przekierowanie klienta o mojego sklepu, skoro tutaj mam wszystkie przekierowania bezpłatne. Z cena.pl przechodzą do mojego sklepu tacy sami klienci (czyt. tak samo zasobni :) jak z innych porównywarek. Gdyby jeszcze ilość tych klientów była trochę większa.. choć rozumiem, że w dobie dużej konkurencji, porównywarka ta musi mieć trochę czasu żeby się przedostać na pierwsze strony w Google.

Andrzej C.

Argumentem, który przekonuje mnie do tej porównywarki jest możliwość porównywania jednocześnie całych grup produktów. Cena.pl znakomicie znajduje najtańszy sklep, który oferuje wszystkie szukane przeze mnie produkty, dzięki czemu robię tylko jedno zamówienie a nie kilka, raz płacę za towar i tylko raz opłacam przesyłkę, na czym zdecydowanie oszczędzam. Polecam bo to funkcjonalność której nigdzie indziej nie spotkałem.

Zbigniew L.

Nie mają za wiele filtrów, po których można segregować produkty i brakuje mi też czasem szczegółowych opisów produktów, ale ilość porównywanych produktów, które do tego nie są w żaden sposób promowane w wynikach wyszukiwania, jak to dzieje się w innych „topowych” porównywarkach przekonała mnie do cena.pl. Po prostu nie muszę się zastanawiać czy produkt, który pokazuje mi się na początku listy wyszukiwań faktycznie jest najtańszy, czy tylko opłacił wyższą stawkę porównywarce.

Anna K.