kontakt@cena.pl +48 514 705 570

Informacje

Cennik dla sklepów

Cennik dla sklepów

Poniższe opłaty abonamentowe są jedynym kosztem. Cena.pl nie pobiera opłat za przekierowanie użytkownika do sklepu ani za tzw. lead. Umożliwia to naszej porównywarce możliwość rzetelnego i uczciwego porównywania produktów niezależnie od ich rodzaju i kategorii.

Integracja sklepu z porównywarką również nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, wystarczy opłacić pierwszy abonament, a integracją sklepu zajmiemy się my.

Miesięczne stałe opłaty zależne są jedynie od ilości publikowanych produktów i długości opłacanych okresów ich prezentacji:

 • Ilość produktów w sklepie od 1 do 5 tys.
  19 zł/m-c
 • Ilość produktów w sklepie od 5 tys. do 20 tys.
  27 zł/m-c
 • Ilość produktów w sklepie od 20 tys. do 50 tys.
  37 zł/m-c
 • Ilość produktów w sklepie powyżej 50 tys.
  ustalane indywidualnie

Rabaty stosowane przy wyborze płatności za dłuższe okresy:

 • Dla płatności za okres 3 miesięcy
  10 % rabatu
 • Dla płatności za okres 6 miesięcy
  20 % rabatu
 • Dla płatności za okres 12 miesięcy
  30 % rabatu

Ceny są cenami netto.

Aby zakończyć współpracę z cena.pl, wystarczy nie opłacić abonamentu za kolejny miesiąc. Jest to bardzo proste i skuteczne, gdyż nie ma żadnych innych warunków ani konsekwencji rezygnacji ze współpracy.

Opinie klientów o Cena.pl

Mój sklep dołączył do cena.pl jakiś miesiąc temu i zaczynam się zastanawiać czy jest sens płacić w innych porównywarkach za przekierowanie klienta o mojego sklepu, skoro tutaj mam wszystkie przekierowania bezpłatne. Z cena.pl przechodzą do mojego sklepu tacy sami klienci (czyt. tak samo zasobni :) jak z innych porównywarek. Gdyby jeszcze ilość tych klientów była trochę większa.. choć rozumiem, że w dobie dużej konkurencji, porównywarka ta musi mieć trochę czasu żeby się przedostać na pierwsze strony w Google.

Andrzej C.

Argumentem, który przekonuje mnie do tej porównywarki jest możliwość porównywania jednocześnie całych grup produktów. Cena.pl znakomicie znajduje najtańszy sklep, który oferuje wszystkie szukane przeze mnie produkty, dzięki czemu robię tylko jedno zamówienie a nie kilka, raz płacę za towar i tylko raz opłacam przesyłkę, na czym zdecydowanie oszczędzam. Polecam bo to funkcjonalność której nigdzie indziej nie spotkałem.

Zbigniew L.

Nie mają za wiele filtrów, po których można segregować produkty i brakuje mi też czasem szczegółowych opisów produktów, ale ilość porównywanych produktów, które do tego nie są w żaden sposób promowane w wynikach wyszukiwania, jak to dzieje się w innych „topowych” porównywarkach przekonała mnie do cena.pl. Po prostu nie muszę się zastanawiać czy produkt, który pokazuje mi się na początku listy wyszukiwań faktycznie jest najtańszy, czy tylko opłacił wyższą stawkę porównywarce.

Anna K.